d

Nazywam się Asia. Z pasji i wykształcenia jestem anglistką oraz certyfikowanym coachem i trenerem.  Jestem też mamą 13 letniego syna i 8 letniej córki.

Moją misją jest pomaganie innym mamom.  Jeśli masz wrażenie, że macierzyństwo Cię czasem przerasta, potrzebujesz wsparcia w Twoich rodzicielskich i życiowych wyzwaniach – to dobrze trafiłaś.

Dlaczego? Bo też tak miałam i znalazłam na to sposoby. Dzielę się nimi na moim blogu link.  Piszę o mądrym wychowywaniu dzieci link, świadomym rodzicielstwie link i o tym jak być wystarczająco dobrą mamą oraz spełnioną kobietą link.

Moja droga

W moim życiu wykonywałam wiele prac.  Przez 12 lat pracowałam jako nauczyciel angielskiego. W międzyczasie byłam też asystentką Dyrektora w banku i pracowałam w dużej korporacji. Szybkie tempo, naglące terminy, ważne spotkania…

Moje macierzyństwo

Gdy urodził się mój syn, zwolniłam tempo. Od tego momentu dużo się zmieniło: nie wróciłam do korporacji, podjęłam współpracę z Fundacją dla rodziców. Po narodzinach córki zaczęłam uczyć angielskiego w przedszkolu.

Mój progres

Kiedy życie znów zaczęło nabierać rozpędu, powiedziałam STOP. Przeznaczyłam rok na intensywną pracę nad sobą. W tym czasie dokonał się duży progres w moim rozwoju osobistym. Zrozumiałam też, że bycie „wystarczająco dobrą mamą” przychodzi naturalnie. I to wystarczy.

Moje kwalifikacje

Rok pracy nad sobą zaowocował zmianami w życiu zawodowym. Ukończyłam roczną Szkołę Trenerów i Coachów Umiejętności Wychowawczych w Laboratorium Psychoedukacji. Zostałam też trenerką metody Ok, tak może być! ©, pomagającej pokonywać  lęki i obawy, dotyczące wszystkich sfer życia oraz odzyskać spokój, harmonię i wewnętrzny ład.

„Joanna ma naturalny talent do prowadzenia rozmowy. Jest profesjonalna, pełna pasji i zaangażowania”. Joanna Poświata

Dziś prowadzę coaching i warsztaty dla mam link.

Mogę wesprzeć również Ciebie. Jeśli marzysz o rozwiązaniu swoich trudności wychowawczych oraz harmonijnym życiu, możesz to osiągnąć. Potrzebujesz jedynie odnaleźć swoją moc. A ja wiem jak Ci w tym pomóc.

„Jestem spokojniejsza, bardziej cierpliwa, potrafię opanować emocje i zrozumieć dziecko, odnaleźć się w jego świecie” Kasia Szypulska

Zapraszam Cię,

Asia