10003785_10201720223793939_1249423902_o

LogoProgresuj

„Jeśli nie umiesz latać – biegnij. Jeśli nie umiesz biegać – chodź. Jeśli nie umiesz chodzić – czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód”. Martin Luter King 

Nazwa „Progresuj” nawiązuje do mojej pierwszej pasji, jaką jest język angielski, bo progress to po angielsku rozwój. Ma też w sobie moją obecną pasję, czyli rozwój osobisty.

Każdy dzień, każde doświadczenie, każda spotkana osoba, to szansa na to, aby wspiąć się wyżej i wzrastać. Każdy z nas rodzi się z unikalnym potencjałem, o którym z biegiem lat zapominamy. Wchodząc na ścieżkę rozwoju osobistego możemy dotrzeć do tego kim jesteśmy w istocie.

Moje logo ma nawiązywać do motyla, który wychodzi z kokonu. Ta symbolika to odniesienie do przeobrażenia, które następuje gdy z gąsienicy – formy przejściowej, docieramy do sedna tego, kim jesteśmy – barwnym, pięknym motylem. To również nawiązanie do tego, że jeśli chcemy coś w naszym życiu zmienić, bo obecna sytuacja nas nie satysfakcjonuje, a ciasny kokon uwiera, to warto porzucić to co znane, i pozornie bezpieczne, i sprawdzić co jest po drugiej stronie, przed nami.

A więc weź życie w swoje ręce, dokonuj zmian i Progresuj.pl