Chcesz się rozwijać? Zależy Ci na wzmacnianiu relacji, sprawnym pokonywaniu trudności oraz uwolnieniu się od przekonań, które utrudniają życie? Skorzystaj z coachingu, w trakcie którego poszukasz odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania i odkryjesz sposoby na bycie zarówno dobrym rodzicem, jak i spełnionym, szczęśliwym SOBĄ.

COACHING DLA PLANUJĄCYCH ZMIANĘ

Marzysz o powiększeniu rodziny i spokojnym, harmonijnym życiu, jednak na co dzień chodzisz do stresującej pracy, za którą nie przepadasz? Coraz częściej odczuwasz zwątpienie? Nie wiesz jak połączyć własne plany i marzenia z rzeczywistością, która Cię otacza? Męczy Cię to, co jest TU I TERAZ? Coaching jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem.

To indywidualne sesje, w trakcie których uważnie słucham tego co mówisz i zadaję Ci celne pytania. Odpowiedzi pomogą Ci jasno zdefiniować blokady i ograniczenia, które przeszkadzają w osiągnięciu celu oraz znaleźć sposoby na ich pokonanie.

COACHING DLA OSÓB W MOMENCIE ZMIANY

Jesteś na urlopie macierzyńskim, odkrywasz pasje, o których wcześniej nie miałaś pojęcia i zastanawiasz się, co dalej? Pojawienie się dziecka przewartościowało Twoje spojrzenie na świat? Czujesz, że stare style myślenia i działania są już nieaktualne i zastanawiasz się, jak to wszystko poukładać na nowo? Coaching pomoże Ci odnaleźć właściwe odpowiedzi.

 W trakcie naszych spotkań wsłuchasz się w wewnętrzny głos: poszukasz pomysłów oraz możliwości przeformatowania Twojego życia w taki sposób, by działać w zgodzie ze sobą i potrzebami otoczenia. Będziesz wykonywać krótkie ćwiczenia, dzięki którym sprecyzujesz cele i skonkretyzujesz plan działania.

COACHING DLA RODZICÓW, KTÓRZY PROGRESUJĄ

Nie wiesz, jak porozumieć się z dzieckiem i skłonić je do współpracy? Mimo starań często trafiasz na opór, w wyniku czego się złościsz i tracisz cierpliwość? Masz wrażenie, że Twoje metody wychowawcze nie działają i nie masz pojęcia, co z tym zrobić? Poznaj moc coachingu wychowawczego.

Spotkania przebiegają w partnerskiej, luźnej atmosferze. Nie ma na nich złotych rad, pouczania czy oceniania. Jest poszukiwanie praktycznych rozwiązań problemów wychowawczych, diagnozowanie przyczyn i tworzenie skutecznych strategii postępowania. A dodatkowo – proste ćwiczenia i sprawdzone metody, które możesz wykorzystać w codziennej komunikacji z dzieckiem.

  • w pełni skupisz się na obecnym problemie wychowawczym i przeanalizujesz go z różnych punktów widzenia;
  • poszerzysz perspektywę i spojrzysz na problem z dystansu;
  • wytyczysz precyzyjne i jasne cele, dające rozwiązanie tej trudności;
  • dobierzesz odpowiednie narzędzia do realizacji celów.